شیرینی عروسی، یک هدیه متفاوت مسجدی

بعضی شیرینی‌ها طعم‌شان متفاوت است، اصلا به  زندگی طعم دیگری می‌دهند، طعمی که هیچ گاه فراموشش نمی‌کنی و خوب به خاطر می‌سپاری. مثل شیرینی عروسی، که چون وقتش می‌رسد همه در تکاپوی آنند.

باشگاه ایده‌پردازان مسجدی قصد دارد در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه(س) یک شیرینی متفاوت به شما معرفی نماید. شیرینی عروسی با طعم عنایت الهی، از جنس حدیث‌های شکری و سخنان شهدآمیز برای جوانان، محبت‌آفرین و شورانگیز که نغمه عشق می‌نوازد و شور همسفری می‌انگیزد. لحظه‌هایتان زیبا و کامتان شیرین:

ایده: اهدای بسته فرهنگی خلاقانه به جوانان جهت ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی در امر ازدواج

مشروح ایده

همیشه در ایام عقد و عروسی، یکی از دغدغه‌هایمان این است که در مراسم عروسی به مهمانان و دوستان خود چه هدیه‌ای بدهیم. شاخه گل، شیرینی و کارت پستال نمونه‌ای از این هدایاست اما هیچ کدام از اینها آن طور که باید و شاید با فرهنگ دینی ما تطابق و هماهنگی ندارند.

شیرینی عروسی هدیه‌ای است متفاوت در قالب یک شیرینی شکلاتی، در همان طرح و جلد اما با محتوایی متفاوت است. بدین صورت که داخل پوشش جلد شکلات، کارت‌هایی کوچک قرار می‌گیرد که دو طرف آنها مطالبی درباره ازدواج و اصول زندگی مشترک درج می‌شود و با تصاویر جذاب، همچنین استیکرهای مناسب و شاد همراه می شود.

نمونه کار

محتوای روی کارت:

ذکر یک حدیث: پیامبر اکرم(ص): هر کس ازدواج کند نیمی از دینش را حفظ کرده است.

محتوای پشت کارت:

ذکر یک جمله از علما و بزرگان که همخوان با حدیث باشد: حدیث این است هر کس در نوجوانی ازدواج کند دو سوم دینش را حفظ کرده است. هر کس از سی و پنج سالگی به بعد ازدواج کند نصف دینش را حفظ کرده است. پیداست که اسلام عنایت دارد.

پشتوانه نظری

مقام معظم رهبری(حفظه الله)

مسجد باید رابطه‏‌ى خود را با جوانانى که ازدواج می‌کنند…و حتى با نوزادانى که متولد می‌شوند، برقرار و مستحکم کند. پیام به نوزدهمین اجلاس سراسرى نماز۲۰/ ۰۷/ ۱۳۸۹

نحوه خرید

جهت سفارش شیرینی عروسی و کسب اطلاعات بیشتر درباره محصول، می‌توانید به سایت مسجدکالا مراجعه فرمایید. 

بدون نظر

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

با ما در تماس باشید

توجه داشته باشید که جهت ارسال پیام به بخش‌های مورد نظر همراه با ضمیمه می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده نمائید.


پل های ارتباطی:
۰۲۵۳۲۹۱۷۹۴۸ – ۰۳۱۵۵۵۷۱۰۹۵     
masjedideas[at]gmail[dot]com     
کانال تلگرام

ارسال کردن

کاری از "اتاق ایده پردازی فام"

با شناسه کاربری خود وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

Create Account