رساله مصور

رساله مصور مجموعه‌ی مسایل و استفتائات پیرامون احکام عبادات است که با استفاده از تصاویر، جدول و اینفوگرافیک برای نخستین بار به آموزش احکام برای نوجوان و نومکلفان می‌پردازد. کتابی مناسب و کاربردی که می‌تواند هدیه‌ی ویژه شما برای نومکلفان مسجدی باشد:

شناسنامه کتاب

عنوان کتاب: رساله مصور (پسر -دختر)

مولف کتاب: کانون نشر احکام

ناشر کتاب: موسسه فرهنگی هنری تاریخ اطلس شیعه

قیمت کتاب: ۲۰۰۰ تومان

فراگیری تکالیف شرعی و احکام اسلامی در زوایای مختلف زندگی، به ویژه برای کودکان و نوجوانان، یک ضرورت و وظیفه‌ی دینی برای نیل به انجام تکالیف است؛ عملی که ضامن سعادت، جلب رحمت الهی وکامیابی دنیوی و اخروی است:

معرفی کتاب

کتاب رساله کودکان (پسران – دختران) شامل مباحث تقلید، وضو، نماز، احکام مسجد و نماز جماعت است که در آن واجبات اولیه وضو و نماز به صورت مصور ارائه شده و از گرافیک خاص و نقاشی متنوع در آن استفاده شده است و دارای جداول آموزشی است. این کتاب مطابق با استانداردهای آموزشی است که در کلاس های مقطع ابتدایی، معلمان می توانند به خوبی آن را تدریس کنند.  احکام موجود در این کتاب با در نظر گرفتن سن دانش‌آموزان و با بیانی ساده ارائه شده است تا بتوانند به آسانی احکام را دریافت کنند.
آنچه در این مجموعه مشاهده می‌شود، آشنایی مختصری با بخشی از احکام نورانی دین مقدس اسلام است که از کتاب «رساله مصور» تهیه و سعی شده با بیانی ساده و متناسب با سن دانش‌آموزان ابتدایی باشد، اما بی‌نیاز از یاری والدین آنها در آموزش و تفهیم نمی‌باشد.

مجموعه حاضر گامی است در راه تحوّل آموزش دین با هدف آسان‌سازی یادگیری و عمل به احکام که به شیوه‌ای نو، همراه با تصاویر آموزشی و کمک آموزشی، جداول و نمودارهای کاربردی با زبانی شیوا و روان به بیان احکام مورد نیاز کودکان و نوجوانان پرداخته است.
این مجموعه به صورت مجزا، یک جلد برای پسران و یک جلد برای دختران در قطع جیبی  است.  موضوعات آمده در مجلد پسران وضو، نماز و مسجد بوده و در مجلد دختران وضو، نماز، مسجد و حجاب می باشد.

خرید کتاب

برای خرید و تهیه کتاب می‌توانید به سایت مسجدکالا؛ فهرست نیازمندی‌های مسجد مراجعه نمایید و سفارش خود را پیگیری کنید.

رساله ی مصور کودکان – پسر

رساله ی مصور کودکان – دختر

بدون نظر

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

با ما در تماس باشید

توجه داشته باشید که جهت ارسال پیام به بخش‌های مورد نظر همراه با ضمیمه می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده نمائید.


پل های ارتباطی:
۰۲۵۳۲۹۱۷۹۴۸ – ۰۳۱۵۵۵۷۱۰۹۵     
masjedideas[at]gmail[dot]com     
کانال تلگرام

ارسال کردن

کاری از "اتاق ایده پردازی فام"

با شناسه کاربری خود وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

Create Account