کسب رتبه سوم رویداد استارتاپی و ضدصهیونیستی اُتِللو، موفقیتی بزرگ برای بچه‌های مسجدالزهرا(س) کاشان شد تا بیشتر این باور را در فضای مسجد خود تداعی نمایند که با رفاقت، آن هم از نوع مسجدی‌اش می‌توانند راه‌های نرفته را تجربه کنند و از آزمون این تجربه‌ها سربلند بیرون بیایند:

ماجرای حضور در این رویداد کارآفرینانه که به میزبانی سازمان فضای مجازی سراج در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در تاریخ‌های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ تیرماه برگزار ‌شد را به روایت بچه‌های بسیج مسجد می‌خوانیم:

خبر آمد خبری در راه است

در جمع بچه‌های مسجد الزهرا(س)، هر کدام از ما تخصصی داشتیم. در یکی از دورهمی‌هایمان متوجه شدیم که سازمان فضای مجازی سراج در حوزه رسانه و در موضوعاتی همچون مقاومت، ایثار، از خودگذشتگی و نابودی اسرائیل یک رویداد کارآفرینی برگزار می‌کند. تصمیم گرفتیم عزممان را جزم کنیم و با تیم مسجدی‌مان در این فراخوان شرکت کنیم..

رفاقت مسجدی ویژگی منحصربه فرد تیم

در نگاه اول حضور در فراخوان و رقابت با تیم‌های کشوری ساده نبود. تیم کوچک اما منسجم مسجدی ما ویژگی‌های منحصر به فردی داشت.آنهم یکدست بودن یعنی شکل گرفتن در فضای مسجد و دیگری رفاقت بود که چاشنی مهم کارهایمان شده بود.

رفاقتی که باعث شد تیم ما بتواند در سه روز به نقطه قابلی در رقابت برسد و رتبه سوم این رقابت را از آن خود کند. چنین فضایی حاصل تلاش‌های پایگاه بسیج مسجد و پرورش نسل جوان آن در حلقه‌های صالحین بود. سرمایه‌ای که امروز قدر و قیمت خود را ثابت کرد.

تجربه‌های مشترک عامل موفقیت ما

از مجموع هفت ایده، دو ایده ما توانست به مرحله نهایی راه پیدا کند. ایده اپیلیکیشن موزیک مقاومت با این اعتقاد که در همه جای جهان می‌توانیم آوای موسیقی ضدجنگ را بشنویم، همچنین ایده اِتُد که توانست برترین ایده ما در این رقابت باشد. عامل اصلی موفقیت ما دورهمی بچه‌هایی بود که تصمیم گرفتند با تجربه‌های مشترک مسجدی خود  قله دیگری را فتح نمایند.

 

 

بدون نظر

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

با ما در تماس باشید

توجه داشته باشید که جهت ارسال پیام به بخش‌های مورد نظر همراه با ضمیمه می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده نمائید.


پل های ارتباطی:
۰۲۵۳۲۹۱۷۹۴۸ – ۰۳۱۵۵۵۷۱۰۹۵     
masjedideas[at]gmail[dot]com     
کانال تلگرام

ارسال کردن

کاری از "اتاق ایده پردازی فام"

با شناسه کاربری خود وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

Create Account