محمد مثل گُل بود

کتاب محمد مثل گُل بود ؛ اثری برجسته در حوزه کودکان است که با محتوای جذاب و کاربردی خود، توانست خیلی زود به دست کودکان ایرانی برسد و نمایی زیبا و دلپذیر از زندگانی پیامبر اسلام(ص) را به تصویر بکشد:

شناسنامه کتاب

عنوان: محمد مثل گُل بود

مولف: غلامرضا حیدری ابهری

ناشر: بوستان فدک

سال نشر: آبان ۱۳۹۳

اثر برجسته “محمد مثل گُل بود” به گونه‌ای طراحی شده که کودکان، حضور پیامبر را در زندگی عادی خود حس کنند و به راحتی بتوانند از آن حضرت الگو بگیرند.

معرفی کتاب

مجموعه “محمد مثل گُل بود” اثری برای آموزش سبک زندگی پیامبر(ص) به کودکان است. این مجموعه هر چهار حوزه‌ی ارتباط با خدا، ارتباط با خود، ارتباط با خلق(مردم) و ارتباط با خلقت را شامل می‌شود و چهل محور اصلی در سبک زندگی را با کودکان درمیان می‌گذارد.

برای مثال، بخش ارتباط با خدا به سوالات مهمی چون؛  چرا باید بسم الله بگوییم؟ چرا باید نماز بخوانیم؟ چرا باید قرآن بخوانیم؟ و چرا باید مسجد برویم؟ می‌پردازد و در خلال تصویرگری‌های جذاب و لطیف خود، همچنین استفاده از زبانی کودکانه و روان، به آموزش این نکات مهم و کاربردی می‌پردازد.

گفتنی است که کتاب “محمد مثل گُل بود”، علاوه بر آموزش سبک زندگی پیامبر، به رشد تفکر کودکان و پرورش هوش اخلاقی آنان نیز کمک می‌نماید. این مجموعه ارزنده‌ی حاصل تلاش حجت‌الاسلام حیدری ابهری است که در زمینه آموزش مفاهیم دینی به کودکان و نوجوانان، آثار فراوانی از او انتشار یافته است.

خرید کتاب

جهت خرید و سفارش کتاب “محمد مثل گُل بود” می‌توانید به سایت مسجدکالا مراجعه فرمایید.

بدون نظر

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

با ما در تماس باشید

توجه داشته باشید که جهت ارسال پیام به بخش‌های مورد نظر همراه با ضمیمه می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده نمائید.


پل های ارتباطی:
۰۲۵۳۲۹۱۷۹۴۸ – ۰۳۱۵۵۵۷۱۰۹۵     
masjedideas[at]gmail[dot]com     
کانال تلگرام

ارسال کردن

کاری از "اتاق ایده پردازی فام"

با شناسه کاربری خود وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

Create Account