مسجدیاب محراب؛ گردشگری حلال بر بستر مساجد

نرم افزار مسجدیاب محراب امکانی است برای عموم مردم تهران تا در هر نقطه‌ای از شهر هستند، نزدیکترین مسجد به محل خود را جستجو و برای اقامه نماز و مشارکت در برنامه‌های فرهنگی عبادی آن حاضر شوند:

مسجدیاب محراب

اگر در منطقه‌ای از تهران هستید که با آنجا آشنا نیستید، زمان اذان فرارسیده و می‌خواهید به نماز جماعت برسید، کافی است در نرم‌افزار مسجدیاب محراب نزدیکترین مسجد را پیدا کنید و حتی فاصله خود را با آن مسجد به صورت پیاده، سوار بر خودرو و یا هوشمند محاسبه نمایید. این نرم‌افزار با قابلیت مکان‌یابی دسترسی شما را به صورت آنلاین برای جستجوی نزدیک‌ترین مسجد و شرکت در برنامه نماز و دیگر برنامه‌های فرهنگی مساجد فراهم می سازد.

گردشگری حلال بر بستر مسجد

نرم‌افزار مسجدیاب محراب اطلاعات مکان‌یابی ۲۵۰۰ مسجد تهران را بر بستر خود فراهم کرده است و علاوه بر آن با ارائه تصاویر سه‌بعدی از مساجد، تور مجازی مساجد را نیز برای کاربران مهیا نموده است.  کاربران می‌توانند در قالب یک گردشگری حلال به مساجد استان تهران سفر کنند و از بخش‌های مختلف این مساجد بازدید نمایند.

دسترسی به خدمات مسجد

مسجدیاب محراب علاوه بر اینکه به شما کمک می‌کند تا نزدیکترین مسجد را برای اقامه نماز صبح بیابید، امکانات مساجد همچون آسانسور، پارکینگ، خدمات مشاوره، خدمات درمانی، مهدقرآن و مدرسه‌ی مسجد و صندوق قرض‌الحسنه را در اختیار شما قرار می‌دهد تا برای انجام امور اجتماعی و فرهنگی به خانه‌های الهی در روی زمین مراجعه کنید.

دیگر کاربردها و مزیت‌ها

نمایش دقیق مکان مساجد بر روی نقشه به صورت آنلاین

امکان جستجو بر اساس ویژگی‌های مساجد  مورد نظر کاربر

قابلیت مسیریابی آنلاین مساجد با خودرو یا به صورت پیاده

نمایش دقیق آدرس نزدیک‌ترین مساجد

طراحی ساده، منعطف و کاربر پسند

ارائه اطلاعات مساجد بر روی نقشه

نمایش تور مجازی مساجد

ارائه نمایه برنامه‌ای مساجد

ملاحظات

نرم‌افزار مسجدیاب محراب در نمایشگاه تخصصی مدیریت مسجد به صورت آزمایشی رونمایی شده است. نسخه نهایی این نرم‌افزار تا پایان سال ۱۳۹۷ وارد بازار خواهد شد.

۲ نظر
 1. ا 3 ماه پیش

  خود نرم افزار کجاست ؟
  چرا برا دانلود نذاشتید؟؟

  • نویسنده
   پشتیبان 3 ماه پیش

   سلام علیکم. نوشته حاضر صرفا جهت معرفی نرم افزار و مزیت های آن هست. در مراسم رونمایی نسخه آزمایشی معرفی شده که در حال تکمیل است. انشاء الله نسخه نهایی تا بهار ۹۸ وارد بازار خواهد شد.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

با ما در تماس باشید

توجه داشته باشید که جهت ارسال پیام به بخش‌های مورد نظر همراه با ضمیمه می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده نمائید.


پل های ارتباطی:
۰۲۵۳۲۹۱۷۹۴۸ – ۰۳۱۵۵۵۷۱۰۹۵     
masjedideas[at]gmail[dot]com     
کانال تلگرام

ارسال کردن

کاری از "اتاق ایده پردازی فام"

با شناسه کاربری خود وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

Create Account