مسجد حامی کسب و کار

 موسسه خیریه ردپای مهر میراثی خانوادگی است که از سال ۱۳۲۷ تاکنون در حال فعالیت است. در حال حاضر نسل سوم این موسسه، طی ۵ سال گذشته تا به امروز، خدمت در راستای کارآفرینی و آموزش راه‌اندازی کسب و کار را وجهه همت خود قرار داده‌اند:

معرفی موسسه

خیریه ردپای مهر برای کمک به کارآفرینی بیشتر، با مشورت و بررسی تلاش‌های انجام شده در سایر کشورهای جهان، زمینه‌های موفقیت و یا شکست آنها و توجه به پیشینه این موضوع، به یک طرح کلی برای آموزش کارآفرینی دست یافته است. ۱۰ درصد از تربیات این موسسه الهامی از نهادهای موفق و فعال داخلی و خارجی و بقیه حاصل تلاش و به کارگیری تئوری‌های خاص این موسسه است.

موسسه ردپای مهر در بخش آموزش، به مخاطبان گروه سنی ۱۷ تا ۶۰  سال توجه داشته و تا امروز به مجموعه‌های بسیاری همچون مدارس، حوزه علمیه و حتی عموم مردم مشاوره داده است. همچنین بدون دریافت هیچ گونه کمک مالی از ارگان‌های دولتی و با خصوصی به مراجعان خود آموزش می‌دهد و تا به امروز ۱۰۰ کارآفرین تربیت و ۱۹ مهاجرت معکوس را هدایت کرده است. در مجموع حدود ۱۰۰ پروزه کارآفرینی در این موسسه به ثمر نشسته که همگی دانش‌بنیان و مبتنی بر علوم روز هستند. امروز کارآفرینان این موسسه از تولید گرفته تا هرگونه صادرات و واردات توان این را دارند که تمامی تاییدیه‌های لازم را پاس کرده و از تمامی گذرگاه‌های تایید به صورت قانونی عبور نمایند.

طرح همکاری

موسسه خیریه ردپای مهر آمادگی دارد تا از طریق باشگاه ایده‌پردازان مسجدی، به عموم مردم کشور در بستر تمامی مساجد ارائه خدمت داشته باشد و کمک کند تا به واسطه آموزش، مراجعین بتوانند توانایی‌ها، استعدادها و علائق خود را در حوزه کسب و کار بشناسند و بدون هزینه‌ به این فرآیند وارد بشوند.

درحال حاضر این موسه در زمینه آموزش کارآفرینی ۵ سال سابقه کاری موفق داشته است. طی این آموزش‌ها هر شخص بر مبنای توانایی‌ها و پتانسیل‌های خودش می‌فهمد که چه کاری را شروع کند، چگونه کار کند و حتی برندسازی نماید. عملا مراجعین بدون اینکه هزینه‌ای پرداخت کنند، آموزش و مشاوره رایگان دریافت می‌کنند و تنها اگرمایل هستند می‌توانند هزینه‌ای را در راستای کمک به نیازمندان پرداخت نمایند.

موسسه خیریه ردپای مهر تا به امروز سابقه همکاری موفق با کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله)، اداره اوقاف و کمیته علمی ریاست جمهوری را  در رزومه خود دارد.

راه‌های ارتباطی

آدرس: تهران، کلاهدوز (دولت)، خیابان قلندری، پلاک ۴

تلفن تماس: ۰۲۱-۷۷۹۰۳۷۳۶

مدیریت موسسه: ۰۹۳۳۴۷۸۳۸۵۵ (آقای کاظمی)

ایمیل: kft.charity@gmail.com

 

 

بدون نظر

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

با ما در تماس باشید

توجه داشته باشید که جهت ارسال پیام به بخش‌های مورد نظر همراه با ضمیمه می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده نمائید.


پل های ارتباطی:
۰۲۵۳۲۹۱۷۹۴۸ – ۰۳۱۵۵۵۷۱۰۹۵     
masjedideas[at]gmail[dot]com     
کانال تلگرام

ارسال کردن

کاری از "اتاق ایده پردازی فام"

با شناسه کاربری خود وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

Create Account