بهنام کرمی هنوز توضیحات خود را ننوشته اند.
 •    

  کهنسالی دوره ای است که احتمال منزوی و گوشه گیر شدن را افزایش میدهد برای جلوگیری از این مشکل و ازایش روحیه این سرمایه های ارزشمند اجتماعی امام جماعت مسجد اردوهایی ویژه سالمندان همراه با تفریحات و سرگرمی هایی متناسب با آنها ترتیب داده و با کمک گرفتن از جوانان و نوجوانان مودب و علاقه مند این برنامه را اداره و ضمن اهداف اصلی این برنامه رابطه صمیمی و دوستانه ای بین این دو قشر حاضر در مسجد ایجاد میکنند.

 •    

  یکی از ویژگی و خصوصیات سن سالمندی نیاز به ارتباطات جدید مخصوصا با همسالان است.
  مسجد مکان و مأمن خوبی برای این قبیل دورهمی ها برای سالمندان است که با مدیریت امام جماعت این دورهمی های سالمندان را هدفمند میکند و در هر دور همی موضوعی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و در نهایت یکی از میان جمع به جمع بندی مطالب گفته شده میپردازد.

 •    

  هر سنی اقتضائات خود را دارد. یکی از دوره هائی که دارای مزایای بسیار برای دیگران و آفات و آسیب برای خود فرد است دوره سالمندی است.
  مسجد میتواند در راستای شناخت بیشتر افراد اعم از سالمندان و خانواده و اطرافیان ایشان کلاسهایی ویژه شناخت دوره سالمندی برگزار نماید. به طور مثال در این سنین احتمال ابتلا به آلزایمر افزایش مییابد؛ برگزاری یک دوره آموزشی از شرایط و درمان در این زمینه به رفع این معضل کمک کنند.

با ما در تماس باشید

توجه داشته باشید که جهت ارسال پیام به بخش‌های مورد نظر همراه با ضمیمه می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده نمائید.


پل های ارتباطی:
۰۲۵۳۲۹۱۷۹۴۸ – ۰۳۱۵۵۵۷۱۰۹۵     
masjedideas[at]gmail[dot]com     
کانال تلگرام

ارسال کردن

کاری از "اتاق ایده پردازی فام"

با شناسه کاربری خود وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟